Фільм Мій супутник (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Онур не зміг реалізуватися по життю. Він вважає себе повним невдахою, та й все в окрузі згодні з цією думкою. Невдаха в області дистрибуції лікарських засобів терпить повний крах в кар’єрі. Нині перед ним поставлено 3 цілі. Він вважає, що повинен докласти всіх зусиль, але встигнути їх виконати до початку свята Курбан-Байрам, який поважаємо місцевим населенням в Туреччині. Зводяться вони до того, щоб повернути собі роботу, з якої його недавно вигнали, а також познайомитися з ріднею своєї коханої дівчини, що живе в Айвалыке. Третє завдання полягає в тому, що варто виконати 2 перші цілі, незважаючи на те, що у всієї діяльності його супроводжує Шереф.

Їх знайомство відбулося по телефону. Чоловіки домовилися про те, що разом відправляться в далеку дорогу. Насправді у них немає нічого спільного, хіба що бажання дістатися до зазначеного місця якомога швидше. Встановити контакт між собою здається неможливим. Більш того, в дорозі чоловіків чекають неймовірні випробування. Фільм Мій супутник (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Всі ці пригоди допоможуть їм не тільки краще пізнати один одного, але і зрозуміти супутника. Більш того, як Шереф, так і Онур зможуть розібратися в тому, що ж вони насправді бажають отримати від життя.

Режисер: Бедран Красива
В ролях: Емре кінай, Еда Едже, Asli Bekiroglu, Bahar Sahin, Ібрагім Бююкак, Огузхан коч


загрузка...