загрузка...


Дуже сумно починається ця історія. Потрапивши під скорочення, тато не зможе утримувати сім’ю в мегаполісі — більше це йому не по кишені. Тому всієї сім’ї належить переліт в нове, не знайоме місце. Вони прилітають в затишний, але заштатне канадський містечко напередодні святвечора. Опинившись в нових умовах, вони не встигнуть обзавестися друзями. Навіть з сусідами вони ще не знайомі. Плюс до цього спізнюється мама — змінені розкладу всіх рейсів, в зв’язку з негодою. Як би не складалися обставини, але в Різдво вірять більшість землян. Хлопцям доведеться підготовку до нього взяти на себе і частину маминих турбот покласти на папу.

Зворушлива малятко готова віддати таткові єдину монетку, щоб тільки йому допомогти. Збирається Мері допомогти і Санте пролізти через димохід, проколупнути дірку в каміні. Її старший братик готовий втілитися розбійником тільки, щоб викликати сміх у своїй сестрички. Розсіяно спостерігає за всім папа, думає про те, як же йому організувати святкування, якщо немає грошей. Фільм Мільйон на Різдво (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але диво відбувається, шестирічна Мері і її брат Брайан знаходять величезну сумку, набиту мільйоном доларів. Але, що розшукують сумку з баксами бандити, дізнаються кому потрапив їх куш. Вони збираються повернути його собі за всяку ціну.

Режисер: Джеймс Орр
Актори: Меттью Найт, Кріс Кеттен, Камерон Брайт, Престон Лесі, Емі Шлагель, Зої Шлагель, Кармен Електра

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress