Веселий комедійний фільм «Мільйон років до нашої ери» відправить глядачів в далеке минуле. Більше 30 тисяч років тому всі люди жили родами і вели полювання на мамонтів, щоб прогодувати свій народ. Розповідається історія двох племен Чистих і Брудних волосся, які живуть по сусідству з єдиною різницею – у людей з племені Чисті волосся є секретна формула шампуню, завдяки якому вони можуть стежити і доглядати за своїми зачісками. А люди з племені Брудні волосся ходять постійно брудні і з маслянисто-жирними чупринами. Щоб добути формули плем’я на раді вирішує впровадити до сусідів шпигунку, а саме дочка вождя.

Задоволені, що придумали такий геніальний план жителі стали чекати результатів. Але дівчина не особливо поспішала повертатися, так як у племені чистого волосся сталося неймовірне – перше в світі вбивство. Спершу було незрозуміло, з яких причин одна з жінок у середині дня лежить без єдиного руху і ознак життя, але незабаром вони все зрозуміли і стали розслідувати інцидент. Фільм Мільйон років до нашої ери (2004) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дуже багато питань стало з’являтися в місцевих жителів, а відповіді на них не знаходив ніхто. Тому були призначені два молодих людини відповідальних за пошуки вбивці, вперше в нашому світі почалося розслідування.

Режисер: Ален Шаба
В ролях: Марина Фоис, Жерар Депардьє, Дам’єн Жуйро, Самір Ґесмі, Сиріл Касмезе, Жан Рошфор, Жиль Консейль, Патрік Медиони, Мішель Буї, Крістіан Бергнер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress