Фільм Містер Маджну (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вічний плейбой, бабій і гравець ніколи не був у серйозних відносинах, насолоджуючись швидкоплинними зв’язками, які його стабільно забезпечувала симпатична зовнішність і жвавий, добре підвішений язик. Але і на стару буває проруха і одного разу плейбой зустрічає дівчину мрії. Чи зможе переслідувач кожної спідниці На районі змінити власною грайливою натурі і стати вірним, надійним і відданим тієї самої однієї єдиної? Велелюбного хлопця звуть жіночим ім’ям Вікі і цей гравець не упускає можливості флірту і чергового інтимного пригоди за кожної зручної і незручної нагоди.

А ось скромна дівчина Ніки не бажає використовувати свою божественну красу для миттєвого задоволення – красуня хоче знайти чоловіка мрії і закохатися в перший і останній раз, як у великих історіях кохання з книг, міфом, легенд, і тільки цього краще чоловікові на світі віддати серце і душу. У Ніки є рідний брат, який одружується на улюбленій сестрі бабія Вікі. З цим фривольним майбутнім родичем дівчина змушена ходити по магазинах і ресторанах, отримавши сімейне завдання зайнятися організацією весільних урочистостей. Фільм Містер Маджну (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

В ході виконання святкової місії молоді люди зближуються і починають зустрічатися, хоча при першій згадці ексклюзивних відносин хлопець тікає від дівчини-красуні, і та, розгнівана і уражена, їде з Індії до Лондона…

Режисер: Вінки Атлури
Актори: Акіл Акінені, Нідхі Агарвал, В. Джаяпракаш, Ніна Кумар, Ізабель Лейте


загрузка...