Фільм Місяць над Туріном (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет представленого комедійного фільму «Місяць над Туріном» розвивається десь посередині між екватором і Північним полюсом. Саме тут живе головний герой кінокартини Удо, хлопець, який отримав кілька років тому пристойну спадщину. Але будучи марнотратом, він зовсім не замислювався про майбутнє, тому гроші незабаром закінчилися, і довелося шукати виходи із ситуації. Єдиним рішенням було здати в оренду частину розкішної вілли, яку передав хлопцеві у спадок разом з іншим станом, що знаходиться на мальовничому пагорбі в межах міста. Ось тільки й це не вирішує всіх проблем хлопця, подаючи йому нові випробування в житті.

У цій віллі, крім головного героя картини, мешкає симпатична дівчина Марія, в яку давно закоханий Удо, але не котра сміє повністю розкритися перед нею. Крім них є студент по імені Даріо, відчуває постійні проблеми в грошових засобах. У кожного з мешканців існують особисті труднощі і неприємності, але незабаром їх буде об’єднувати спільна проблема.

Адже термін погашення іпотеки не за горами, а виплачувати борг нічим. Герої ризикують залишитися без даху над головою. Чи зможуть вони знайти вирішення виниклих труднощів? Фільм Місяць над Туріном (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Давида Феррарио
В ролях: Уолтер Леонарді, Мануела Пароді, Eugenio Franceschini, Daria Pascal Attolini, Aldo Ottobrino, Бенедетто Перего, Франко Майно, Giulia Odori, Франко Оливеро, Giovanni Bissaca


загрузка...