Історія комедійного фільму мелодрами під назвою Місячне світло у Вермонті розповість про події, які одного разу відбулися з молодою дівчиною на ім’я Фіона. Вона родом з провінційного Вермонта, але вже давно покинула своє рідне місто в надії влаштувати своє життя так, як би вона не змогла зробити цього в нудному Вермонті. Вона перебралася в Нью-Йорк де влаштувалася працювати брокером по які рухомості і це у неї почало виходити, так як виявився великий талант до цієї справи.

У дівчини незабаром після цього починає налагоджуватися особисте життя і з’являється хлопець з яким вона вибудовує свої плани на майбутнє сімейне життя. Але все в один момент валитися, коли він несподівано її кидає без жодного попередження і видимих ​​причин. З цього моменту все стрімко валитися і навіть на фірмі почався повний розлад. Розуміючи що тут її кар’єра закінчилася, дівчина вирішує повернутися назад в Вермонт, пересидіти і залікувати отриману душевну рану. Тут вона збирається повністю все переосмислити і спробувати почати все спочатку. В один день йдучи у справах в місті, вона зустрічає свого колишнього хлопця, першу, шкільну любов з якою розлучилася коли поїхала в Нью-Йорк. Нейт з’явився в готелі зі своєю новою обраницею, досить миловидної дівчиною. І у Фіони раптом заграла ревнощі разом з спалахнула ні з того ні з сього любов’ю.

Ось тільки як тепер його повернути? Дівчина трохи подумала і теж вирішила викликати у нього ревнощі. Адже не може ж бути, щоб у Нейта не залишилося до неї ніяких почуттів. Фільм Місячне світло у Вермонті (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мел Демські
В ролях: Лейсі Чаберт, Карло Маркс, Джессі Мосс, Фіона Врум, Джейсон Сермак, Кіт МакКекни, Ребекка Стааб, Еліз Гэтьен, Джейсон Шомбинг, Тімоті Веббер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress