Існують такі посади, що мають скажімо так, конкурента в цій же сфері діяльності, але в противоборствующем таборі. Звичайно ж без жодного злого умислу, чистого виду конкуренція і не більше. У випадку ж з Рубеном Вандевордом і його «колегою» Матіасом Дюкателем все трохи інакше, адже вони обидва митники, тільки от працюють в різних країнах. Один з Бельгії, а другий з Франції. Незважаючи на те, що вони з різних країн, працюють один від одного буквально в двох кроках, причому в прямому сенсі слова. І як личить конкуренції, щоб довести, що саме їх митна служба краще, влаштовують один одному різні підлості і підстави.

В цілому все це їх суперництво носить несерйозний і місцями навіть кумедний характер, але точно можна сказати, що вони один одного недолюблюють. Всю ситуацію ускладнює той факт, що сестра Бельгійського митника зустрічається з його супротивником по роботі. Незважаючи на всі ці дрібні расприи і сварки, доля штука з гумором. Фільм Митниця дає добро (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І в один прекрасний момент змушує минулих ворогів зійтися разом, для співпраці у вирішенні одного особливо небезпечного справи, в якому чоловіки зможуть розраховувати тільки один на одного. Провалити справу права немає, тому їм доведеться забути минуле, заради свого майбутнього.

Режисер: Дені Бун
В ролях: Бенуа Пульворд, Дені Бун, Крістел Педринелли, Карін Вьяр, Хоакім Ледеганк, Філіп Ман’ян, Жулі Бернар, Надійність Bosson-Діаньє, Жан-Поль Дермон, Зінедін Суалем

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress