загрузка...


Талановитий розробник і дизайнер комп’ютерних додатків Емма симпатична, але, дуже довірлива і наївна дівчина. У неї був хлопець, якого вона сильно любила, але той виявився негідником і шахраєм. Бойфренд не тільки розбив її серце і пішов, грюкнувши дверима, але і вкрав перспективні напрацювання її нового проекту, що обіцяє величезні прибутки. Рятуючись від депресії, головна героїня вирішує змінити обстановку і переїздить в Сан-Франциско, де хоче почати життя з чистого аркуша.

Оселившись поруч з приємним і чарівним сусідом Карлом, вона навмисне не помічає його знаки уваги, не бажаючи більше обпалюватися про чоловіків, вважаючи, що вони всі зліплені з одного тесту. Не сумувати від нудьги їй допомагають два вірних домашніх вихованця: Жовтоокий кіт Аякс і лабрадор саміт. У парі добродушних тварин, дівчина бачить справжню підтримку і щиру любов, чому одного разу перед сном жартома загадала, щоб їй в майбутньому зустрічалися тільки такі хлопці як вони. Фільм Мої хлопці — тварини (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

На ранок в квартирі вона помічає двох абсолютно голих чоловіків і спершу лякається,але, потім дізнається в них кота і пса, що перевтілилися в людей. Щире бажання Емми несподівано збулося і тепер ця парочка змінить її нещасливу життя назавжди.

Режисер: Фінн Тейлор
Актори: Шон Естін, Стів Хоуі, Джастін Чатвін, Кейт Мікуччі, Ілліана Даглас, Хана Мей Лі, Джош Бренер, Кеті Гарвер, Скотт Коффі, Ванесса Росс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress