загрузка...


Жіноча дружба страшна витівка. Дамська конкуренція дуже кумедна річ, але не для оточуючих. Дві колеги працюють у вічному протистоянні при цьому мило посміхаючись один одному. Героїня вирішує максимально насолити суперниці і наймає собі в якості помічника красеня — ловеласа. Зрозуміло для того щоб влаштувати з ним бурхливий службовий роман. Конкурентка сичить від злості, поруч чарівний чоловік, а дівчина задоволена життям. Але романтика на робочому місці не заохочується і задумка жінки висить під загрозою. До того ж ображена «подруга» не збирається мовчки терпіти поразку.

І тепер героїня навіть не здогадується, що може перетвориться її затія на публіку і які проблеми це все може принести. Але просто так програвати вона точно не буде, а тому потрібно тримати гарне обличчя, навіть при поганій грі. З-за рутинної роботи вони повинні постійно знаходитися в одній будівлі. Іноді так складаються обставини, що між працівниками виникає симпатія, що переростає в пристрасний службовий роман. Для різноманітності своїх нудних буднів керівниця фінансового відділу вирішує найняти на роботу нового співробітника.

На очах у своїх підлеглих вона фліртує з молодою людиною. Ось тільки починаючи грати в безневинну гру, вона й уявити собі не могла, чим все закінчиться. Фільм Моя начальниця (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джейд Кастро
В ролях: Річард Гутьєррес, Маріан Рівера, Рокко Нэкино, Джекі Лу Бланко, Рональдо Вальдес, Санді Андолонг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress