У невеликому містечку старої Англії живе велика сім’я. Батько виховує сімох шибеників один, дружина покинула цей світ. Достаток невеликий, тому їм допомагає владна тітонька герцогиня. В черговий контрольний візит вона привезла умова. Благодійниця і далі буде допомагати фінансово, як обіцяла покійної племінниці, якщо вдівець знову одружується. Дітям необхідна мати – наказ повинен бути виконаний. Неслухняні, але гаряче улюблені чада доводять батька витівками. П’ятнадцята по рахунку няня з криками втекла з маєтку, виявивши тих, які чавкають підопічних з курячими ніжками.

Подумавши, що вони з’їли наймолодшу, утекла з жахом. Агентство відмовилося надавати нянь врединам. Вдома допомагають сварлива кухарка з військовим минулим і мила дівчина, таємно вздыхающая за господареві. Сімка хуліганів її радість. Коли татусь зовсім зневірився, у двері постукали. На порозі стояла некрасива жінка з косою. Представившись нянею Макфі, гостя впевнено пройшла до шибеникам. Фільм Моя жахлива няня (2005) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Один погляд, правильне слово і м’який удар об підлогу костуром заспокоїли непосид і всі поснули. Нова няня викладе п’ять головних уроків. Засвоять – вона піде, послухає, залишиться надовго.

Режисер: Кірк Джонс
В ролях: Емма Томпсон, Колін Ферт, Келлі Макдоналд, Томас Сенгстер, Еліза Беннетт, Дженніфер Рей Дэйкин, Рафаель Коулмен, Семюел Хонивуд, Холлі Гіббс, Хебе Барнс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress