Фільм Мрії Діді (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Діді-починаюча актриса, що володіє творчими здібностями і амбітними планами. Вона не сумнівається, що швидко досягне вдячності численних шанувальників, захоплених її неперевершеним талантом. Однак менш вражаюча дійсність кардинально відрізняється від красивих фантазій. Працівників кіноіндустрії залучили сценічні дані рідної сестри мрійниці, відсунувши її на другий план. Дівчата з малого віку змагалися в будь-яких починаннях, прагнучи перевершити родичку навіть в малому. Тепер конкуренція досягла вищої точки психологічного напруження. Незабаром Діді дізнається про появу злоякісної пухлини, що стрімко розростається в мозку.

Лікарі не наважуються на небезпечне хірургічне втручання. Хвороба починає відбиватися на психічному стані хворий. Вона періодично занурюється в несвідомий стан, не відчуваючи межі між реальністю і уявними баченнями. Їй мариться космічна станція, де дівчина обладнала свій ресторан з вельми оригінальним меню. Фільм Мрії Діді (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Страви, що подаються, винайдені господинею, за бажанням клієнтів змінюють смакові якості. Одночасно вона продовжує конфліктувати з сестрою, доставляючи їй неприємності.

Режисер: Кевін Цай
В ролях: Li Zifeng, Чен пін Чао, Wei-min Chen, лінь Чілін, Tsung-Ying Lai, Хань Дайн Чен, Ді Сюй, Tang-Lun Chung, Цзінь Шіцзя, Xiao Tian Tian


загрузка...