загрузка...


Настільки кумедна і незвичайна історія, що глядачі будуть просто заінтриговані сюжетом цього фільму з самого початку його показу. Складно знайти таку людину, яка б ніколи не замислювався про інших світах, про нашої неосяжної всесвіту і таємниці світобудови, від яких залежить життя кожного на Землі живе персонажа. І вже, звичайно, якщо не все, то дуже багато людей замислювалися і про те, чи є життя на Марсі чи ми одні в цих неосяжних космічних просторах. Щоразу нові історії про прибуття інопланетян шокували публіку і вносили масу всіляких перетолков, про які миттєво розповідалося в газетах і на телебаченні.

І люди знову продовжували очікувати гостей з неба, які обов’язково повинні були щось змінити або допомогти людству жити краще і цікавіше. Хтось переконував, що все інопланетяни злі і небезпечні для людства. Хтось наполягав на тому, що вони дуже добрі і прихильні до людей. І можуть вилікувати від таких захворювань, які на землі лікувати ще не навчилися. Але такого інопланетного гостя не чекали ні вчені, ні прості люди. Одного разу пізно ввечері в небі з’явилися яскраві вогні, які помітили всі городяни, що ще не встигли впасти в обійми Морфея. І передчуття їх не обдурили. До Землі стрімко і несподівано наближався літаючий апарат невеликих розмірів, який підшукував місце для посадки в найближчому міському парку. Нарешті люди дочекалися настільки дивного і неймовірного явища. Фільм Мяу 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але коли натовп роззяв зібралася навколо приземлився корабля, з’ясувалося, що в салоні крім пухнастого і неймовірно чарівного кота більше нікого не було! Так що тепер ученим доведеться чимало поламати голову над тим, щоб зрозуміти, як пухнастий посланець потрапив на інопланетний космічний корабель.

Режисер: Бенні Чан
В ролях: Луїс Ку, Чи Ма, Лю Чутянь, Andy Huang, Мішель Вай, Луїс Сіу Чунг Юэнь, Grasshopper, Хой-Панг Ло, Allen Ai, Gaffer Tsui

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress