загрузка...


Кожна людина в цьому світі є індивідуальністю. Немає жодного, хто був би схожий за всіма параметрами один на одного. Кожен повинен вільно обирати свій життєвий шлях, але це не завжди вдається здійснити на практиці. Так виходить, що саме сім’я вирішує все за дитину, яка не має можливості вирішити самостійно, ким він хоче бути в цьому світі. У таку ситуацію потрапила і головна героїня фільму, яка народилася в релігійній єврейській сім’ї. Так вийшло, що батьки і всі родичі шанують правила і традиції, тому всі діти виховуються згідно всім цим стандартам.

Сімоне завжди було важко звикнутися з думкою про те, що за неї вже давним-давно все вирішено, адже їй так хотілося жити зовсім інакше. Одного разу дівчина вирішила розповісти своїм родичам про те, що має нестандартну орієнтацію. Звичайно ж, їй було дуже важко зважитися на такий відповідальний крок, адже члени сім’ї просто не зрозуміють, яким чином вона могла вирости лесбіянкою. Дівчина не знала, що з нею буде в найближчому майбутньому після того, як вона розкриє свою головну таємницю. Фільм На смак і колір 2018 дивитися в хорошій якості HD.

Однак через деякий час Симона починає розуміти, що їй починає подобатися один молодий кухар, який працює в її улюбленому ресторані. У цей момент головна героїня заплуталася ще більше, адже вона не зовсім розуміє, як їй жити далі.

Режисер: Міріам Азіза
В ролях: Сара Штерн, Жан-Крістоф Фоллі, Джулія Пьятон, Аріє Эльмале, Катрін Жакоб, Рішар Беррі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress