Дружна трійця продовжує виходити на підмостки провінційного театру в масовці. Три гномика не виділяються з сірої маси посередніх персонажів. Дивлячись на слабку постановку центральних сцен, Дженніфер обурюється. Гламурної дівчини в смішному смугастому костюмі карлика не подобаються герої. Мрійниця марить про кар’єру керівника сценічного ремесла для тотального контролю за діями комедіантів. Талановитий лицедій Гордон Шекспір фантазує на тривіальних підмостках, коли приміряє на себе незриму роль Санта Клауса. Вірні приятелі насміхаються над бездарним товаришем Підлогою Мадденсом, якому судилася дорога в провінційне педагогічне співтовариство.

Повна відсутність дару до сценічного ремеслу змушує його йти на поводу у покликання. Адміністраторами стають нездари і дармоїди. Весела кампанія розпадається. Гордон з Дженніфер вирушають підкорювати Голлівуд. Бідолаха Мадденс примудряється потрапити в провінційне містечко, відірваний від цивілізації роками, інтелектом і магістралями.

У Ковентрі напередодні зимових урочистостей розгортається серед шкільних колективів конкурентна боротьба за саму цікаву різдвяну виставу. Фільм Найкраще Різдво! (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Деббі Иситт
В ролях: Мартін Фріман, Марк Вуттон, Джейсон Уоткінс, Ешлі Дженсен, Пем Ферріс, Алан Карр, Ріккі Томлінсон, Розі Кавальеро, Джон Сешнс, Філліс Логан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress