Троє нерозлучних друзів — Джонні, Естель і Говард — дуже довгий час проводять разом. Вони почали дружити ще в ті часи, коли жоден з них не ходив в школу. Потім вони пішли вчитися, а після уроків також збиралися разом. Ні у кого з них більше не було інших друзів, вони являли собою якусь коаліцію, з якою ніхто не міг вибитися і в яку ніхто не міг пробитися. Вони були немов аутсайдери, і навіть в школі над ними постійно знущалися.

Але троє нерозлучних друзів ніколи не звертали уваги на глузування. Хлопці росли, і незабаром Естель помітила за собою, що їй нрааітся Джонні. Але він, здається, зовсім не цікавився дівчиною, а бачив у ній виключно одного. Сама ж Естель теж не показувала свої почуття до нього. Так троє одиноких друзів і не могли знайти собі пари, поки одного разу Джонні не став заігриватьс однієї дивовижною красунею, яка вирішила, що він підійде в якості її офіційного бойфредна.

Вони почали всюди з’являтися разом, але Естель знала, що вертихвістка змінює її одному і коханому. Фільм Напад пончиків-вбивць (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Скотт Вілер
В ролях: Фредрік Барнс, Кайла Комптон, Лорен Комптон, Кріс Де Крістофер, Елісон Инглэнд, Філліп Феллон, Майкл Гальо, Аарон Гробен, Ben Heyman, Сі Томас Хауелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress