Фільм Напарник (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Протягом довгих років співробітник поліції Хромов віддавав всі свої сили в боротьбі зі злочинцями. Про його порядності, чесності і відданості роботі ходили чутки. За роки своєї діяльності йому вдалося розкрити велику кількість злочинів і правопорушень, а рахунок спійманих бандитів був давно втрачений. Багато бандити мріяли прибрати зі свого шляху відповідального співробітника поліції. Однак доля майора несподівано змінюється. В один день поліцейський зіткнувся з чаклункою і зумів вивести її з себе.

У люті жінка прокляла Хромова та наслідки її слів виявилися неймовірними. І ось головний герой знаходить себе в тілі маленької дитини. Батьки не розуміють, чому їхня дитина поводиться дивно. Здається, тепер у нього немає ні єдиного шансу продовжувати свою роботу, а злочинці тим часом не дрімають, і зовсім відчула волю китайська «тріада». Зараз чоловікові необхідно відновити свого не доведену до кінця операцію по затриманню небезпечного ватажка банди.

Поліцейський незважаючи на всю складність свого становища, не може відійти в сторону. Заручившись підтримкою свого батька, який став його мимовільним напарником, досвідчений співробітник поліції кидається в бій з бандитами… Фільм Напарник (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олександр Андрющенко
В ролях: Сергій Гармаш, Андрій Назимов, Ліза Арзамасова, Ксенія Лаврова-Глінка, Ян Цапник, Філіп Яицкий, Андрій Золотарьов, Сахат Дурсунов, Євген Коряковский, Юнчен Жуань


загрузка...