Тіффані — подружка Чарльза Чи Рея. Вона підкуповує поліцейського і забирає останки Чаки, тому що думає, що душа Рея в ляльці. Вона зашиває Чакі і відтворює ритуал вуду, який десять років тому переніс душу Рея в ляльку. Чакі оживає. Тіффані вважала, що Чакі хоче одружуватися на ній. Але він не збирався цього робити. Убита горем Тіффані замикає Чакі в манежі і дає йому ляльку у весільній сукні, щоб познущатися над ним. Поки Тіффані приймає ванну, Чакі тікає з манежу і підштовхує телевізор до ванни, убивши дівчину, потім використовує той же ритуал вуду, щоб переслати душу Тіффані в ляльку нареченої.

Прагнучи стати людиною, Чакі хоче повернути чарівний амулет, який був похований з тілом Рея. В кінці 20 століття в «Дитячій грі» Дон Манчіні з’явилася на світло страшна лялька, душа якій колись належала маніяка-вбивцю Чакі. При черговій продажу її купує ненормальна Тіффані і відразу ж вибирає наречену для Чакі. Лялька-вбивця позбувається своєї господині, а її душу вселяє у свою майбутню дружину. Тепер вони повинні дістати похмурий амулет, який необхідний для їх кривавих справ.

Амулет знаходиться в Нью-Джерсі, а перевезти туди ляльок погодилася юна парочка, яка ще не підозрює, що попереду їх чекає жахливий кошмар. Фільм Наречена Чакі (1998) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ронні Ю
В ролях: Дженніфер Тіллі, Бред Дуріф, Кетрін Хайгл, Гордон Майкл Вулветт, Нік Стейбайл, Алексіс Аркетт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress