Фільм Наречений (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Отже, з нами дуже легко дивитися фільм безкоштовно. Або прямо зараз, або в будь-який час, яке вас влаштує «Наречений онлайн». Якщо ти вирішив одружитися на російській красуні, не поспішай святкувати і радіти. Краще для більшої, як то кажуть, вірності познайомся з її родичі — можливо, тоді ти і передумаєш прощатися зі своїм холостяцьким доленькою. Гельмут, прекрасно жив собі на батьківщині в Німеччині, знайомиться з дівчиною російського походження.

Він просто літає від нахлинула щастя, адже милашка чарівна, всім хороша, радує око і гріє серце. Молоді хлопці вирішують, що зустріч, що відбулася в Берліні, дуже знакова. І вони повинні з’єднати свої долі. Добре, все вирішено. День весілля вже позначений на календарі. Тільки от треба б познайомити Гельмута з рідними російської красуні. Хоча краще б ти цього, дорогий німецький друг, не робив. Це щось знайомство і заварить всю несмачну передвесільну кашу. Чому несмачну? Так просто шкода сімейного новобранця, рано випробував на смак життя не на волі. Словом, все закрутилося. Женишок закордонного розливу приїжджає в село, де живуть родичі нареченої. І тут стикається з таким… Наприклад, в особі екс-чоловіка своєї дами серця, який раптом затіяв неймовірне.

Отже, ви все ще в пошуках того, де б побачити кращі комедії онлайн, такі як «Наречений», наприклад. Заходьте! З нами для вас відкриті всі двері і немає нічого неможливого! Фільм Наречений (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Незлобін
Актори: Сергій Свєтлаков, Світлана Смирнова-Марцинкевич, Філіп Рейнхардт, Ольга Картункова, Дмитро Нікулін, Наталія Паршенкова, Сергій Бурунов, Олександр Демидов, Георгій Дронов, Тимофій Зайцев


загрузка...