У картині Настрій дня, ви познайомитеся з Че-Хен, який вважається дамським угодником і знайомство з ним не призведе ні до чого хорошого. Він дуже впевнений в собі, сміливий і красивий, хлопець вважає, що йому досить однієї ночі з дівчиною і витрачати час на зваби він не готовий. Для нього кожен день новий і він ні до чого не зобов’язує, Че-хен дарує хвилини щастя дівчатам, з яких у нього вже величезний список. Хлопця абсолютно не хвилювало думку оточуючих.

Протягом останніх десяти років Су-Джон знаходиться у відносинах з хлопцем, від якого не варто чекати багато. Її коханий не поспішає робити їй пропозицію, що викликає тільки засмучення у Су-Джон. Дівчина шкодує, що стільки часу витратила в порожню. За весь цей час її ровесниці вийшли заміж і обзавелися дітьми, що робить її життя ще сумніше. Дівчина збиралася вирушити у відрядження в Пусан, але прям напередодні дізнається, що її подруга зібралася заміж. Су-Джон дізнається в нареченого її перше кохання і серце почало тривожно битися. І ось тут дівчина вирішує, що по приїзду вона припинить відносини з хлопцем, так як варто йти в перед. Просто потрібно знайти вчасно свою долю. Як тільки Су-Джон сіла в потяг, то вирішила все думки викинути з голови, до того ж у вагоні вона помітила, як привабливий хлопець виявив до неї інтерес.

Попутник своїм настроєм і поведінкою дуже видає в собі досвідченого ловеласа, але дівчина вирішила не надавати цьому значення і насолодитися прекрасним днем. Фільм Настрій дня (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чо Гю-джан
В ролях: Ю Ен-сік, Пак Мін-у, Lee Yeon-doo, Kim Gi-Ryeong, Мун Чхе-он, Seo Hae-sol, Ga Deuk-hee, Kim Dae-Ryung, Чо Дже-юн, Чхоль-у Хан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress