Фільм Навіжені (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Хуан Цзянь зі шкільного віку підвищений інтерес виявляв до вивчення фізики, тому вступив після завершення школи в коледж на відповідний факультет, продовжуючи прагнути до нових знань. Обдарований студент володіє інтелектуальними неординарними здібностями і великим прагненням до саморозвитку. Його метою є повна реалізація внутрішнього потенціалу, який домогтися дозволить успіхів у побудові кар’єри. Амбітні плани вимагають зосередженості, цілеспрямованості і великої працездатності. Зараз йому належить підготовка до доленосного заходу. Хуан планує брати участь у конкурсі, переможець якого стане студентом Массачусетського інституту.

На престижне місце візьмуть лише одного азіатського претендента. Хлопцеві доведеться протистояти дуже обдарованому супернику, що не поступається в амбітності. Ніхто не збирається залишати опоненту шанс на перемогу, кожен має намір домогтися виконання бажань і зайняти вакантне місце. Фільм Навіжені (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Напередодні відповідального заходу Цзянь заводить знайомство з товариською, миловидною дівчиною, яка насправді є початківцем журналісткою, але ретельно приховує цей факт від нового знайомого.

Режисер: Лі Синь
В ролях: Чжан Жоюнь, Сандра Ма, Лі Сянь, Лю Миньтао


загрузка...