загрузка...


Марті Маклай — звичайний підліток. Його улюблені заняття: катання на скейтборді і гра на гітарі. Він є учасником однієї з рок-груп. У хлопця є друг, якого він називає Доком. Всі вважають доктора Еммет Брауна божевільним людиною. Одного разу Док попросить Марті приїхати до нього, незважаючи на нічний час доби, щоб той зміг взяти участь в його черговому експерименті. Марті навіть не здогадується про те, що його друг-безумець, створив неймовірну машину, яка здатна переносити людини крізь час.

«Машина часу» представляла собою звичайний автомобіль, крутий марки, який розганяючись до певної швидкості, пропадав в часовому просторі. Перша подорож Марті буде не запланованим. Тікаючи на машині від переслідування, він перенесеться в 1955 рік, але повернутися назад відразу не зможе, оскільки палива більше немає. Марті розуміє, що його рідне місто сильно змінився через роки. Кандидат в мери міста — звичайний двірник; великий годинник міста, які в часі Марті стоять — справно працюють; батьки Марти — його ровесники.

Марті необхідно повернутися в свій час, але допомогти йому може тільки одна людина — Док. Саме його відправляється шукати хлопець. Головне завдання Марті — не змінити хід подій минулого. Фільм Назад у майбутнє (1985) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роберт Земекіс
Актори: Майкл Дж. Фокс, Крістофер Ллойд, Ліа Томпсон, Кріспін Гловер, Томас Ф. Вілсон, Клодія Уеллс, Марк МакКлюр, Уенді Джо Спербер, Джордж ДіЧенцо, Френсіс Лі МакКейн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress