Фільм Не погрожуй Південному Централу, попиваючи сік у себе в кварталі (1996) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі сюжету досить незвичайний молодий чоловік на прізвисько Попільничка. Одного разу разом зі своїм батьком він вирішує перебратися в так званий Південний централ, в якому проживають переважно темношкірі громадяни. Попільничка зі своїм батьком практично одного віку. Однак головного героя це зовсім не засмучує. Більш того, він вважає це дуже крутим. Також у нього є дивна бабуся похилого віку. Це не заважає їй щодня курити дурь і лаятися матом крутіше молоді.

Але все звичне життя Попільнички змінюється, коли він знайомиться зі своїм дивним кузеном на ім’я Лог Дог. Він веде досить незвичайне життя і є справжнім гангстером. В його арсеналі є саме різне зброю, включаючи ядерні боєголовки. У підсумку він втягує попільничку в цілий ряд небезпечних ситуацій, дозволити які буде вкрай непросто.

Вас чекатиме одна з найскандальніших комедій дев’яностих, що стала хітом по всьому світу. Фільм Не погрожуй Південному Централу, попиваючи сік у себе в кварталі (1996) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Періс Барклай
В ролях: Шон Уайанс, Марлон Уайанс, Трейсі Черелл Джонс, Кріс Спенсер, Сули МакКалло, Даррел Хіт, Хелен Мартін, Айзиа Барнс, Ламард Дж. Тейт, Кінен Айворі Уайанс


загрузка...