Біллі працює барменом. Це чоловік середніх років, який має серйозні проблеми з безсонням. Нічого не допомагає йому в тому, щоб розслабити тіло і зануритися в прекрасний світ снів. Подібний стан виснажує його організм. Аналогічні неприємності відбуваються з дівчиною по імені Ліззі. Вона також страждає від нестачі сну ночами, нехай і є повною протилежністю Біллі. Вона-справжня кар’єристка, готова піти на все, щоб просувати власну бізнес-справу. Доля вирішує звести цих людей разом, та ще й при досить кумедній ситуації. Перепробувавши все можливе, щоб вирішити проблему зі сном, ці хлопці повісили руки.

Вони розуміли, що немає можливості покінчити з нею, а тому перестали таїти надію, що одного разу безсоння піде назавжди. Правда, ніхто з них навіть не міг здогадуватися, що для вирішення ситуації досить відшукати відмінного партнера для сну. Біллі і Ліззі стають залежні один від одного. Лише за умови спільного нічного перебування в одному ліжку їм вдається забути про проблему, а не просто лежати в ліжку, розглядаючи стелю. Фільм Не спати до Різдва (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але і тут не обходиться без складнощів, адже знайти спільну мову настільки різним людям дуже непросто. Миритися з цим не можна, адже кожен з них відмовляється знову зіткнутися з безсонними ночами.

Режисер: Філ Трейл
Актори: Одетт Еннейбл, Scott Cavalheiro, Дейв Еннейбл, Charles Michael Davis, Бріттані Брістоу, Шеріл Лі Ральф, Альфонсо МакОлі, Jess Salgueiro, Кевін Ганчард

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress