загрузка...


З усієї одноманітною натовпу його починають хвилювати тільки дві людини: Майстер — юний хлопець з величезними мріями, але надмірно неосвічений, і його пасія — красуня Маргарита. Крім того на екрані зображена в фарбах паралельна історія про Ієшуа, якого хочуть убити, розіп’яти ні за що. У цьому мученика показано життя і страждання Ісуса Христа. Несправедливо присуджений на загибель, він був прибитий до хреста, а потім мученицьки помер. Ця бувальщина відображена через сприйняття сучасного світу самого Воланда, тобто в спотвореному вигляді.

Звичайно ж, йому мало хто вірить, а хто наважується визнати за правду його слова — потрапляє в психіатричну лікарню. Здоров’я людини ніколи і ні чим не заміниш, його не купиш. Які тільки хвороби не існують на світі, ніж ми не мучимося, але. Виявляється, цілком можуть з’явитися і нові форми, невідомі народам планети. Що буде в майбутньому, ще нікому невідомо. Давайте на одне найкоротший мить уявімо вірус, що перетворює особина не просто в хворого, а в живе без життя — зомбі. Моторошно? Ні, це ще гірше! На жаль, саме це сталося з героїнею фільму Меггі. В результаті зараження дівчинка повільно і невблаганно стає монстром, що наводить жах на оточуючих.

Найсумніше те, що це не єдиний випадок на Землі, а справжня повсюдна епідемія. Усюди люди страждають нестерпно. Фільм Не забувай мене (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Steve Goldbloom
В ролях: Рита Морено, Sean Conroy, Джоель Келлі Дотен, Меган Дойл, Хайді Годт, Alan Goldbloom, Steve Goldbloom, Phillip Horton, Корі Джексон, Міранда Кан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress