Аджаташатру Каурави Пател – житель невеликого індійського села. Він з раннього дитинства живе у злиднях і недоліку, намагаючись існувати в цьому жорстокому світі. Всевишній наділив хлопця гострим розумом, хитрістю і спритністю. Коли він виріс, придумав підступний і вмілий план, як заробити легкі гроші. Хлопець представився місцевим односельцям екстрасенсом, що володіє неймовірною силою і можливістю спілкуватися з упокоенными душами. Жителі повірили у вигадані розповіді і небилиці шахрая, звертаючись до нього за допомогою налагодити життя місцевого суспільства.

Герой фільму дає обіцянку змінити долю мирних жителів, але для цього йому буде потрібно спеціальний килим, що складається з цвяхів. Він коштує чималих грошей, і придбати його можна тільки в Парижі. Народ повірив брехунові і віддав йому всі свої гроші. Із захопленими засобами, аферист відправляється в шлях. Попереду його чекає далека дорога, повна труднощів і небезпек. Фільм Неймовірні пригоди Факіра (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Виявляється, дістатися до столиці Франції буде зовсім непросто і героєві потрібно пройти серйозні випробування. Подорожі в закритому шафі, недоброзичливі європейці і безліч інших перешкод, які змусять повністю переосмислити своє життя і усвідомити помилки, дивіться безкоштовно.

Режисер: Кен Скотт
В ролях: Ерін Моріарті, Береніс Бежо, Баркхад Абді, Жерар Жюньо, Сара-Джин Лабросс, Дхануш

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress