загрузка...


Італійська версія цієї картини називається «Одна дуже божевільна Російська гонка». Основна дія починається після того, як в одній з лікарень Риму не стало емігрантки з Росії. Але після себе вона залишила стан, про місце розташування якого розповіла своїй внучці Ользі. Скарб знаходився в Ленінграді «під левом». За іронією долі на цю таємницю дізнається ще певна група людей, а саме: двоє санітарів з лікарні, доктор, пацієнт сл зламаною ногою і італійський мафіозі. І тепер всі ці люди в терміновому порядку відправляються в Росію. По ходу дороги вони знайомляться один з одним. Дізнавшись про конкурентів, кожен намагається звести їх кількість до мінімуму.

До всього іншого до цієї компанії приєднується ще і гід з Москви. І тут то і починається веселість. Багато кіномани стверджують, що це найкраще дітище Ельдара Рязанова. Ця картина не схожа на його інші роботи. Звичайно ж і італійські режисери також внесли неоціненний вклад в створення шедевра. Зокрема глядачі відзначають, що гумор більше італійський ніж наш, вітчизняний.

Та й зарубіжні актори показали прекрасну гру, а композитори написали чудову музику.І як результат спільної роботи — веселий і динамічний фільм. Фільм Неймовірні пригоди італійців в Росії (1973) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ельдар Рязанов
В ролях: Андрій Миронов, Нінетто Даволі, Антонія Сантіллі, Ольга Аросєва, Лариса Віккел, Олександр Лук’янов, Аліг’єрі Носкезе, Тано Чимароза, Джіджі Баллиста, Євген Євстигнєєв

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress