Справжні чоловіки без зусиль долають будь-які випробування, не бояться труднощів, з легкістю найскладніші вирішують проблеми. Вони прагнуть вийти переможцями з будь заплутаній ситуації, знаходячи всілякі, ефективні способи вирішення виниклих проблем. А коли самовпевненим і безстрашним представникам сильної статі спадає на думку щось екстраординарне, то відвернути їх від немислимої ідеї неможливо. Захопленість заняттям будь-яким, певних вимагає зусиль і фінансових витрат, на перше встає місце, на задній відсуваючи план інші справи важливі. Після прийнятого рішення позитивних домогтися результатів при досягненні мети поставленої, ніщо націлених на перемогу не зупинить чоловіків.

Вони прислухатися до думки перестають оточуючих і закликів власного внутрішнього голосу, що намагається захистити від помилок. Цікаві події на території Франції розгортаються, головними учасниками яких стає сімка сорокарічних невдах, які переживають кризовий період. Щоб позбутися депресивних настроїв, вони волею обставин збираються разом, щоб відволіктися від монотонної повсякденності, забути про численні проблеми, що стосуються обов’язків покладених дорослим життям. Фільм Непотоплювані (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Немолоді чоловіки збираються стати непотоплюваними в прямому сенсі, тому записуються у секцію синхронного плавання, існуючу в муніципальному басейні. Тепер вони регулярно відвідують тренування, намагаючись розвивати здатність прекрасно на воді триматися.

Режисер: Жиль Леллуш
В ролях: Матьє Амальрік, Гійом Кане, Бенуа Пульворд, Лейла Бехти, Жан-Південь Англад, Віржіні Ефіру

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress