Фільм Неслабка стать (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молодий і успішний адвокат Вінс займається шлюборозлучними справами. Він ідеально справляється зі своїми обов’язками, і вміє так обставити всі обставини судового процесу, щоб його клієнт залишився у виграші, навіть якщо він неправий. Головний герой – справжній бабій, цінує свободу у відносинах з протилежною статтю. Саме тому в його плани не входить одруження, адже навколо стільки красивих дівчат, яких він ще не встиг затягти в любовні мережі. Але одного разу він знайомиться з чарівною особою, яка повністю змінює його світогляд, і змушує його зрозуміти, наскільки жалюгідними є його методи пікапа.

Цю прекрасну фею звуть Джейн, і вона надзвичайно розумна і винахідлива дівчина. Вона легко відкидає домагання Вінса, відверто висміюючи його і знущаючись над ним. Коли ж головному герою набридли ці випади з боку панянки, він укладає з нею кілька парі. Однак доля, схоже, не поспішає ставати на його бік, і всі суперечки виграє його противник.

Хлопець починає розуміти, що вона не така, як всі дівчата, і що він не може її втратити, адже він вперше в житті по-справжньому закохався. Фільм Неслабка стать (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дженніфер Финниган, Джонатан Силвермен
В ролях: Мена Суварі, Ерік Робертс, Крістін Ченоует, Джош Хопкінс, Дебра Джо Рапп, Дена Эшбрук, Кенан Томпсон, Джої Фатоне, Джофф Стульц, Емі Рутберг


загрузка...