Квентін незвичайна людина. Потрапивши до в’язниці, він відразу стає місцевою знаменитістю. Причина полягає в дитячій наївності героя. Він тріщить без угаву, доводячи досвідчених злочинців до істерики. Керівництво намагається впливати на чоловіка, але він немов не розуміє, що поводиться неправильно. Поміркувавши над тим, що відбувається, співробітники вирішують скористатися його якостями в свою користь. Вони переселяють його в особливу камеру, де мешкає незвичайний злочинець. Рубі мовчить, але його відомості вкрай необхідні поліції. У минулому він був досвідченим вбивцею, працював на місцеву мафію.

Герой виконував всі доручення шефа і не знав Бід, поки не закохався в його жінку. Вона відповіла йому взаємністю, за що і була вбита босом мафії. Рубі вдалося уникнути загибелі. Він зумів вкрасти у колишнього боса велику суму грошей і заховати її в невідомому місці. Поліція зловила бідолаху, але змусити його говорити не зуміла. У хід йшли будь-які методи, але вбитий горем чоловік вперто мовчав. Поява Квентіна стає для нього жорстоким покаранням.

Спочатку він відмовляється йти на контакт з незнайомцем. Пізніше між ними виникає міцна дружба. Об’єднавши зусилля, герої вирішують втекти з в’язниці і завершити розпочате. Фільм Невезучі (2003) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Франсіс Вебер
В ролях: Жерар Депардьє, Жан Рено, Рішар Беррі, Андре Дюссолье, Жан-П’єр Мало, Жан-Мішель Нуари, Лоран Гамелон, Орельєн Рекуан, Венсан Моськатов, Тіккі Ольгадо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress