Події захоплюючого комедійного фільму, який називається «Нехай Господь погляне на це!» розгортаються навколо невеликого, зубожілого монастиря. Це місце названо в честь Святого Феодосія. Воно нічим не примітне, нудне, і незабаром може бути зовсім розформовано, а згодом і ліквідовано. Місцеві жителі захоплюються пекарнею, адже священнослужителі докладають всі свої зусилля для виготовлення неймовірно смачною випічки, яка користується попитом серед населення. Зовсім скоро вихованці дізнаються про свою подальшу долю.

Але в один прекрасний день все кардинально змінюється, а виною всьому стає життєрадісний, енергійний і оптимістичний падре Сальвадор. Прибувши на місце, йому стає відомо про ситуації, в яку потрапили його колеги. Головний персонаж приймає рішення щодо усунення проблем. Перше, що він робить – це шукає варіанти, за допомогою яких можна буде усунути перешкоди. Незабаром йому вдається знайти вихід. Він збирається команду, членів якої збирається перетворити на справжніх футболістів.

Разом їм належить битися на майбутніх змаганнях. Ось тільки на полі вони будуть битися з досвідченими гравцями, наставником яких є сам Папа Римський. Фільм Нехай Господь погляне на це! (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Курро Веласкес
В ролях: Макарена Гарсія, Ален Ернандес, Карра Элехальде, Фернандо Вальверде, Джоель Баскет, Ланги, Чому Бласко, Хуліан Валькарсель-Карбонель, Alberto Bang, Франсиско Руеда

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress