І знову Ларрі Дейл доведеться зіткнутися з незвичайними ожившими експонатами. Вся справа в його роботі охоронцем, яка виявилося найцікавішою в світі завдяки древньому артефакту. У третій частині сімейного фільму онлайн «Ніч у музеї 3: Секрети гробниці» нашому герою необхідно буде протистояти справжнім демонам, які намагаються пробратися в світ живих. Ларрі, як відомо, прийшов працювати в музей заради зустрічей зі своїм сином. Ця робота повністю змінила його погляди на життя, і багато чому навчила.

Вищезгаданий артефакт оживляв всіляких представників різних епох, як то Наполеона або Рузвельта, не кажучи вже про доісторичних тварин. Ларрі навіть подружився з ними і частенько балакав про справи насущні на своїх чергуваннях. Але одного разу все змінилося. Стародавній фараон Ахкменра вирішив воскресити свого покійного брата. Для цього йому необхідно відкрити прохід в пекло, звідки він і спробує врятувати свого родича. Ось тільки фараону все одно, що звідти можуть з’явитися страшні монстри, які будуть загрожувати не тільки мешканцям музею, а й спробують захопити весь світ.

Ларрі доведеться зібрати всю свою волю в кулак і разом з друзями спробувати зупинити Ахкменру і те, що може виповзти на світ божий з пекла. Фільм Ніч у музеї 3: Секрети гробниці (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Шон Леві
В ролях: Бен Стіллер, Робін Вільямс, Ден Стівенс, Ребел Вілсон, Бен Кінгслі, Оуен Вілсон, Міккі Руні, Рамі Малек, Нив Гачев, Дік Ван Дайк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress