Фільм Ніч Живий Деб (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Поки це нормальний світ, кожен намагається влаштуватися в ньому зручніше. Деб вже зламала голову над проблемою самотності. Ні, її не можна назвати самотньою в прямому сенсі цього слова — вона часто міняє партнерів. Але справжньої любові і тривалих відносин, складових жіноче щастя досі ні з ким не вибудувала. Деб твердо вирішила догодити новому партнеру в усьому м стати для кого-небудь долею. Але стратегію поведінки вона обрала неправильну — кидається на шию кожному, так що чоловіки взагалі стали шарахатися від неї в бік.

Одного разу вона зустрічає хлопця, який відповів їй взаємністю Але матриця світобудови була перепрограмована — в їх місті завелися жорстоких зомбі, що поїдають людську плоть. Вони з успіхом відтворювали собі подібних — для цього їм було достатньо вкусити живої людини. Деб і її хлопець вступили в сутичку зі злом, питання особистого жіночого щастя відходять для дівчини на другий план. Фільм Ніч Живий Деб (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона жорстко розправляється з тварюками, що чимало шокує коханого. Вони думали, що нормальних людей в місті не залишилося, і тут в їх житті з’являється друга цілком нормальна пара.

Режисер: Кайл Ранкін
В ролях: Майкл Кессіді, Марія Тейер, Рей Уайз, Кріс Маркетт, Брайан Сакка, Шон С. Філліпс, Сід Уайлдер, Shay Backe, Almarie Guerra, Джулі Бристер


загрузка...