Маріон трохи за тридцять, вона самодостатня і вільна від серйозних стосунків жінка. Як активний користувач соціальних мереж, особа регулярно відправляється на побачення з представниками чоловічої статі і може дозволити собі інтим на першому ж побаченні. Жінка впевнена, що поки вона красива і молода тілом, цим треба користуватися. Холостяк Бен заплутався у низці одноманітних буднів і з недовірою ставився до знайомств на віртуальному просторі, проте саме мобільний додаток Тиндер зводить його з Маріон. З першого знайомства парочка зрозуміла, що створена один для одного.

Легкий флірт і іскрометний гумор перенесли побачення в горизонтальну площину, а після вони вирішили перенести закоханість у щось більше. Голубки збираються провести спільну відпустку в Болгарії, відправившись в далеку країну популярним автостопом. Але досить швидко вони здогадуються, що уявлення про відпочинок у них абсолютно відрізняються. Фільм Нічого собі канікули! (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Парі здалося – це закоханість, яку можна трансформувати у щось більше, і вони разом вирішили провести відпустку – в Бельгії. Правда, уявлення про відпочинок виявилися дуже різними, і подорож перетворилася на випробування.

Режисер: Патрік Касир
Актори: Джонатан Коен, Каміль Шаму, Камілль Коттен, Жеремі Елькайм, Венсан Дедьен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress