загрузка...


Невдалий фізик, якому не сталося закріпитися на кафедрі з об’єктивних обставин, в столиці підробляє і бридко існує. Всі мрії Євгенія Кирилова поглинені прийдешніми звершеннями. Жалюгідна людина без певних занять мається від самотності, намагаючись зав’язати знайомства в манірною Європі. Удача посміхнулася визнаному інтелігентові, коли москвич знайомиться в скайпу з Брунхільда ​​зі Скандинавії. Північна непоказною гордої жительки Норвегії не зупиняє репатріанта, що мріє покинути назавжди державу.

Примарні прагнення, навіяні ілюзорним сприйняттям простору, обманюють іммігранта, що не розуміє згубність своїх фантазій. Напередодні приїзду до Білокам’яної столицю норвежки, Кирилов намагається заробити підйомні кошти. Доля влаштовує безробітного бродягу розпорядником в клининговое агентство. Перетворений в виконроба Євген щоранку дає наряд на прибирання приміщень і об’єктів підлеглим особам, що з’явилися в Москві з Середньої Азії. Підпільна структура не зареєстрована в мерії, що дає підставу поліції на санкції відносно співробітників приватної фірми. Капітан Сергій Локтєв з місцевого відділення прикриває незаконну структуру за мзду від організаторів приватного підприємства.

Євген побоюється, що факт експлуатації узбецьких рабинь стане надбанням громадськості. Брунхільда ​​бореться за жіночі права, тому не сприймає приниження і дискримінації принципово. Фільм Норвег (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олена Званцова
У ролях: Євген Миронов, Северія Янушаускайте, Ксенія Раппопорт, Дмитро Мар’яна, Ян Ге, Ольга Мукукенова, Сабіна Ахметова, Андрій Мерзлікін

загрузка...