Фільм Нові пригоди Аладдіна (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Це абсолютно нова історія про пригоди Алладіна, створена французами. Перед нами постає прекрасне місто Багдад. Аладін — це дуже заповзятливий злодюжка, разом зі своїм дружком обманює городян і тікає від варти. Сім’я Аладіна небагата. Тим часом є велика печера. Саме в ній знаходиться лампа. Вона дуже дивна, магічна. Притому тільки Алладін може дістати її. Чарівник хоче добути цю лампу собі. Шукав він спосіб, шукав, а коли дізнався про Алладіна, то прикинувся його дядьком. Потім умовив хлопця спуститися в цю печеру, обіцяв йому скарби.

Алладін йде разом зі своїм фальшивим дядьком в цю печеру. Але коли Алладін знайшов лампу, він вирішує її нікому не віддавати. Чарівник дуже розлютився, після чого вирішив закрити печеру, щоб хлопець не вийшов на волю. І тут хлопець виявив, що в лампі знаходиться джин. Аладін подружився з ним, і тепер у них нові пригоди. Алладін давно закоханий в прекрасну принцесу, і джин допомагає йому пробратися в палац.

Хлопець вирішує довести, що він гідний стати обранцем принцеси. Може бути все було б добре, але є ще й чарівник, який дуже хоче повернути собі лампу. Фільм Нові пригоди Аладдіна (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Артур Бензакен
В ролях: Кев Адамс, Жан-Поль Рув, Ванесса Гуид, Уілльям Лебхил, Одрі Ламі, Артур Бензакен, Ерік Жюдор, Мішель Блан, Рамзі Бедіа, Надер Буссандель


загрузка...