Фільм Новини з планети Марс (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой картини-молодий чоловік на ім’я Пилип Марс, він живе життям самого простого невдахи, багато працює, а вечорами рутинно повертається додому, туди де всі його ненавидять і зневажають вважаючи дурним мрійником, якому не судилося стати нормальною людиною. У Філіпа є таємна мрія, він постійно марить про те, як одного разу зуміє підкорити простори всесвіту і досліджувати незвичайний космічний вакуум. Але хіба може простий працівник, якого ніхто не любить відправитися в космос? Загалом, мрія героя так і залишається лише чарівним нездійсненним сном, поки одного разу він не зустрічає на своєму життєвому шляху нового колегу по імені Жером.

Він людина, яка щиро вірить в те, що нездійсненних мрій не буває, а це значить, що і мрії нездари Філіпа судилося збутися рано чи пізно. Жером і його дівчина, яку лише нещодавно випустили з психіатричної лікарні беруть на себе виконання мрії героя, адже вони щиро хочуть подружитися з Філіпом і довести йому свою правоту. Фільм Новини з планети Марс (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Так чи вдасться герою і його новим друзям підкорити простори космосу? І що ще чекає їх попереду на шляху до мрії, чарівної і нереальною, але в той же час такою бажаною і близькою?

Режисер: Домінік Молль
В ролях: Франсуа Дамиенс, Венсан Макені, Верле Батенс, Жанн Гітте, Тому Ривуар, Мішель Омон, Катрін Самі, Філіп Лоденбаш, Олівія Коте, Леа Дракер


загрузка...