Так, звичайно, бог існує, але він не такий яким ми його уявляли. Він створив кращий на його погляд місто Брюссель. І оселився там зі своєю дружиною і маленькою дочкою. Перебуваючи в цьому місті він у своєму кабінеті створив весь світ, всяку живність і людини. З часом йому стало нудно і він став знущатися над людьми і їх пороками. Він став стравлювати їх між собою і писати безліч нових правил які ускладнювали, а часом робили навіть комічною життя людей. Займається він усіма цими справами через свій супер потужний комп’ютер який зберігає всю інформацію про світ та про людей.

Одного разу його маленька дочка вирішила пожаліти людей яким вже немає спокою від нових капостей її батька. Ввечері вона пробралася в кабінет батька, зламала комп’ютер і відіслала все живе людей на землі дати їх смерті. А після побоюючись гніву батька через пральну машинку втекла в світ людей. І вона вирішує почати переобладнувати світ. У міському парку вона набирає собі учнів серед бездомних бродяг. Дівчинка вирішує написати нову книгу життя заповідей для людей. Розлючений таким вчинком, через ту ж пральну машинку в світ людей потрапляє її батько. Фільм Новітній заповіт (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він починає пошуки своєї неслухняної дочки попутно потрапляючи в ціле море комічних ситуацій, які сам же раніше створював для людей. А самі люди тим часом ставлять світ з ніг на голову перевіряючи правильність передбачень відносно дат смерті.

Режисер: Жако ван Дормель
В ролях: Бенуа Пульворд, Катрін Деньов, Франсуа Дамиенс, Іоланда Моро, Пили Груан, Лаура Верлинден, Серж Ларивье, Дідьє Де Нек, Марко Лоренціні, Ромен Желен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress