загрузка...


Клей Ванстоун у всьому довіряється своєму другові Джошу, якого відразу зробив технічним директором в підшефному маленькому філії великої IT компанії батька. Привабливий і цілком розумний Клей нічого не розуміє в інформаційних технологіях, але із задоволенням керує штатом в двісті чоловік і впивається владою, бездарно витрачаючи фінансування з центру. Корпорація Zenotec лідирує на чиказькому ринку і швидко набирає обертів, обіцяючи безбідне існування всієї офісної команді. Але цинічна Керол, рідна сестра Клея, час від часу особисто перевіряє роботу сумнівного відділення, і в цей раз її вердикт невтішний — збитковий філія нетямущого братика тягне всіх на дно.

Давши термін всього в пару днів, до початку різдвяних канікул, Керол пообіцяла закрити офіс і виставити нероб на вулицю. Вона згодна переглянути своє жорстке рішення за умови, що недалекі керівники підрозділу якимось чином знайдуть шановного в ділових колах великого інвестора і зможуть вмовити його укласти з ними вигідну угоду. Ну хто в своєму розумі захоче зв’язуватися з цими кретинами? Втім, Клей і Джош мають іншу думку. Натхненні цікавою ідеєю розумниці Трейсі, мабуть, єдиною здраво розмірковує програмістки серед співробітників, вони починають поспішну підготовку до грандіозного новорічного корпоративу.

Вражений масштабністю задумки і творчої реалізації сміливого проекту такої перспективної команди, потенційний щедрий клієнт неодмінно підпише контракт. Фільм Новорічний корпоратив 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джош Гордон, Уїлл Спек
Актори: Кейт Маккіннон, Олівія Манн, Дженніфер Еністон, Джейсон Бейтман, ТиДжей Міллер, Джеймі Чанг, Еббі Лі, Каран Соні, Джилліан Белл, Роб Кордри

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress