загрузка...


Самий звичайний поїзд по своєму маршруту, а знаходяться в ньому пасажири мріють якомога швидше опинитися вдома, тому що скоро новий рік, і ніхто не хоче запізнитися до початку торжества. У кожного з цих людей своя доля і свої плани, які були порушені несподіваною зупинкою поїзда на території пустельного місця. У людей починається паніка – що могло статися? Чому поїзд припинив свій рух? Ніхто не може зв’язатися з машиністом поїзда, а залишати вагон теж не бажає кожен. Деякі люди намагаються подзвонити в службу порятунку, але все це марно, адже в пустельному місці зв’язку зовсім немає.

Тоді хтось із пасажирів пропонує версію теракту, і найдивовижніше – усі з легкістю вірять в це, і тоді починається ще більш сильна паніка. Але що ж сталося насправді? Невже це і справді справа рук зловмисників? Або хтось просто вирішив пожартувати над цілою юрбою народу? Фільм Новорічний відрив (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Як би там не було, єдине, що їм залишається, це покірно чекати, коли поїзд поїде, або навпаки – готуватися до швидкої розправи. А може треба просто дочекатися нового року, і тоді все стане зрозумілим?

Режисер: Хосе Корбачо, Хуан Крус
В ролях: Россі де Пальма, Лола Дуеньяс, Карлос Аресес, Аїда Фольч, Ернесто Альтер, Рубен Очандиано, Иманоль Аріас, Нао Альбет, Роберто Аламо, Miki Esparb

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress