Фільм Ну хіба не романтично? (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ця картина розповість про головну героїню на ім’я Наталі. Ця жінка є архітектором, вельми успішним у своїй професії. Жінка намагається приділяти багато часу свого професійного життя тому що з особистими стосунками у неї якось не складається. Наталі вже давно не вірить в любов вважаючи її річчю з дурних романтичних комедій і телесеріалів, які вона ненавидить. Для неї подібне творчість ніяк не пов’язане з реальністю, і створено для того, щоб пудрити наївним людям голови. Одного разу Наталі непритомніє при зустрічі з вуличним грабіжником. Ця зустріч назавжди змінила життя жінки тому що коли вона прокинулася, то виявилася вже зовсім не в звичному для себе Нью-Йорку.

Головна героїня потрапляє в романтичну комедію де все виблискує яскравими фарбами, а життя вирує фонтаном. Але що робити в тому випадку, якщо ти потрапив у фільм, жанр якого тобі неприємний? Наталі буде вибиратися з цієї ситуації всіма силами. Але вона ще не знає, що попереду її очікують неймовірні знайомства і зустрічі.

Жінка повинна зрозуміти, що романтичні комедії теж мають своє право на існування. Чи змінить головна героїня ставлення до любові? Фільм Ну хіба не романтично? (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тодд Штраус-Шульсон
Актори: Ребел Вілсон, Ліам Хемсворт, Том Елліс, Пріянка Чопра, Адам Дівайн, Бетті Гилпин, Дженніфер Сондерс, Фейт Логан, Брендон Скотт Джонс, Євгенія Кузьміна


загрузка...