У фільмі «Один день літа» онлайн популярна в своєму блозі Катя, публікує всілякі фото з знаменитостями заради лайків. Прилетівши з провінції в Москву, стала підкорювати, заради свого статусу, столицю. Катя живе однією метою, набрати певну кількість передплатників в свій блог. Щоб здійснити свій намір вона готова вирушати далі з Москви в Петербург. Там є один загадковий художник в масці. Щоб набрати передплатників, їй потрібно зробити з ним селфі. Не боячись труднощі, Катя поїхала в аеропорт, але до неї підійшов дивний юнак, з ще дивним проханням. Передати конверт тому, кого вона наїжджає.

Вся реальність колишньої провінціалки, а зараз москвички Каті — одне безперервне Селфі з ланцюжком знаменитостей. Всілякі інтриги заради лайка, різні вчинки в ім’я статусу «зірки iнстаграм». Однак, число передплатників як і раніше не вистачає і для потаємної мети вона направляється в Санкт-Петербург, для того щоб зробити селфі з таємничим художником, що приховує власну особистість, і тим самим підірвати інтернет.

А в даний час в аеропорту, представницький невідомий запитує Катю доставити незнайомому їй адресату звичайний конверт. Фільм Один день літа (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олександр Ігудін
Актори: Тетяна Бабенкова, Алекс Комаровський, Степан льодком, Андрій Носков, Юрій Гальцев, Максим Леонідов, Іван Краско, Ера Зіганшина, Анастасія Лазо, Олексій Копилов

загрузка...