Головною героїнею фільму є молода і чарівна дівчина на ім’я Бет і проживає вона в Нью-Йорку. Незважаючи на свою привабливість досі вона і не змогла зустріти справжнього чоловіка з яким захотіла б пов’язати своє життя. У неї є молодша сестра і вона не так давно переїхала в Рим. Одного разу, дівчина повідомляє Бет про те, що зустріла прекрасного чоловіка і тепер збирається вийти за нього заміж. Вона запрошує свою сестру на весільне торжество і Бет відправляється в Рим. Через деякий час героїня фільму знайомиться з хлопцем на ім’я Нік і він зміг викликати у неї бурю емоцій.

Тільки настав момент і їй доводиться повернутися додому. Перед від’їздом, Бет вирішила зробити необдуманий вчинок і залізла в фонтан для закоханих з якого потім викрала кілька монет. Існувала легенда, якщо взяти ці гроші, то зможеш таким чином привернути увагу тієї людини, яка їх туди кинув. Пройшов якийсь час і до Бет починають з’їжджатися відразу три претенденти на роль нареченого з різних куточків країни.

Кожен з них готовий зробити будь-який вчинок, аби дівчина відповіла взаємністю. Серед них Бет доведеться дізнатися, хто насправді є тією людиною, якого призначено долею. Фільм Одного разу в Римі (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Марк Стівен Джонсон
Актори: Крістен Белл, Джош Дюамель, Вілл Арнетт, Алексіс Дзена, Джон Хідер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress