Фільм Одного разу я стану дитиною (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Шість цікавих, захоплюючих історій об’єднані схожою тематикою, оскільки в них розповідається про події, що зачіпають дитинство. Кілька учасників різних, інтригуючих подій представляють особливості різних часів. Вони розділені тимчасовими проміжками протяжністю в кілька десятиліть, що відбивається істотно на образі мислення і способах сприйняття оточуючих процесів. Унікальний проект неймовірним чином переплітає непересічні в часі долі, змушуючи невідривно стежити за непередбачуваним розвитком подій, що призводять до цікавого фіналу.

Клаудіо-чотирнадцятирічний хлопчина, який мріє подорослішавши освоїти професію режисера, щоб стати затребуваним, відомим фахівцем у сфері кіноіндустрії. Він звертається до родичів з дивними запитаннями, намагаючись добитися пояснення, коли вони усвідомили, що стали дорослими людьми, здатними самостійно приймати доленосні рішення. Кожна людина наділена індивідуальним досвідом дорослішання. Фільм Одного разу я стану дитиною (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Один колись прагнув отримати чемпіонський титул, вигравши у вирішальній грі з противником. Інший намагається позбутися невеликого сімейного секрету, що вимагає негайних дій.

Режисер: Edoardo Palma
Актори: Серджо Рубіні, Еудженіо Краусс, Джізелла Бурінато, Лелло Арена, Вітторіо Емануеле Пропіціо


загрузка...