загрузка...


«Виживання найбільш пристосованих» — це філософія англійської школи-інтернату Колдермаунта. Якщо ви не сильний атлетичний тип, значить ви невдаха. У закритій школі для хлопчиків вирують справжні пристрасті: військовий статут, Дідівщина, звірячі звичаї і агресія підлітків. Ботанік в окулярах, що користується у своїх однокласників предметом насмішок, знущань і принизливих побиттів — Емберсон, що мешкає на дні соціальних сходів школи, навіть не замислюється про романтичні стосунки. Одного разу в з’являється нова дівчина, Агнес, дочка нового вчителя по французькому, яка так само сподобалася красивому хлопцю Вінчестеру.

Але Зірка спорту школи на жаль не блищить фантазією і звертається за допомогою до Емберсона, який стає для хлопця свого роду Сірано, організовуючи таємне листування. Дівчина не може встояти і закохується. Ось тільки в кого, покаже надалі сюжет фільму. Чи вистачить мужності у Емберсона, щоб проявити себе і встати на захист того, ким він насправді є. В англійській школі-інтернаті для хлопчиків життя всезнайки Амберсона перевертається з ніг на голову, коли приходить дочка нового вчителя французької мови. Фільм Однокашники (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Коли він намагається звести дівчину з популярним спортивним героєм школи, якому вкрай необхідна романтична допомога, він розуміє, що закохується в дівчину сам. Однокашники — свіжа і яскрава комедія — сучасний поворот у вічній історії Сірано де Бержерака.

Режисер: Тобі МакДональд
Актори: Алекс Лоутер, Полін Етьєн, Джош МакГуайр, Джона Хауер-Кінг, Ніколас Роу, Дені Меноше, Джейсон Лайнс, Ерос Влахос, Ніколас Егнью

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress