Фільм Однокласниці (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Катя працює продюсером рекламних роликів. Перша спроба піти під вінець провалюється перед вівтарем, коли колишня пасія Ігоря Алла заважає молодятам обмінятися кільцями. Бурхливий вираз емоцій вилилося в масову бійку, де програли всі учасники бійки. Психолог Світлана проводить з потенційною нареченою аутотренінг, щоб відновити психологічну рівновагу засмученою особи, яка втратила короткочасно віру у чоловіків. В офісі керівник маркетингової структури вимагає від співробітниці термінового виконання надійшло замовлення.

Кмітливою красуні вдається умовити відомого актора Дмитра Хрустальова знятися в рекламній кампанії нижньої білизни з гучним брендом Червоний дракон. Випадкова зустріч чарівної дами з забутим приятелем Славіком знову змушує серце прискорено битися. Власник туристичної фірми вмовляє блондинку вийти заміж. На торжество в Сочі молодята запрошують всіх однокласників. Домогосподарці Світлані вдається вирватися від синів і каструль під незадоволеність подружжя в райський куточок знаменитого курорту. З Кубанської станиці в оздоровницю приїжджає трактористка Даша, яка мріє про новий залізному коні. Професійна тамада Вікторія Сергіївна готує для ровесників унікальне шоу з оригінальним сюжетом і феєричним сценарієм.

П’ятизірковий готель, де оселилися бажані гості, радо зустрічають гостей. Суворий контроль розпорядника урочистості повинен перешкодити непорозумінь і випадковостям при традиційному обряді одруження. Фільм Однокласниці 2016 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Дмитро Суворов
В ролях: Світлана Ходченкова, Катерина Вілкова, Валентина Мазунина, Ольга Кузьміна, Арарат Кещян, Роман Юнусов, Ілля Любимов, Антон Макарський, Денис Косяков, Дмитро Хрустальов


загрузка...