На території Лос-Анджелеса існувало ціле співтовариство колекціонерів, які цікавилися сучасним мистецтвом. Вони були людьми, яким вдалося багато чого досягти, людьми, які мали величезну кількість різних привілеїв, багатство і влада. Так звана еліта з усіма її дивацтвами. Багато з цих забезпечених і шанованих багатіїв захоплювалися мистецтвом і найчастіше живописом. Картини, які вони частенько купували, були написані кращими творцями сучасності. Головні герої були готові віддавати шалені суми грошей для того, щоб стати володарями того чи іншого шедевра. Деяким художникам подобалося писати власні роботи на замовлення для мільйонерів і мільярдерів.

Іноді вони проводили виставки для вищого суспільства, де вони могли демонструвати всі свої роботи. На таких заходах вони продавалися дуже швидко, і ця обставина дозволяла художникам завжди жити в розкоші. В один прекрасний день цим категоріями людям судилося зіткнутися з загрозою. Фільм Оксамитова бензопила (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вони змушені будуть поплатитися за всі свої захоплення. Складається така ситуація, коли мистецтво зв’язується з комерційною торгівлею і люди, які були зацікавлені в збуті картин, готові на все заради того, щоб реалізувати свої ідеї в реальність.

Режисер: Ден Гілрой
Актори: Джейк Джилленгол, Джон Малкович, Біллі Магнуссен, Тоні Коллетт, Наталія Дайер, Рене Руссо, Давид Діггс, Том Старрідж, Зейв Ештон, Пітер Гадіот

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress