загрузка...


Герої фільму «Опудало повертається» вирішили перевірити одну зі старих міських легенд. Справа в тому, що місцеві жителі передавали з вуст у вуста страшні історії про якусь істоту, яка обділене містичними здібностями. Особливо вражають ці повісті приїжджих туристів, які забрели в далекі і провінційні краю. І ще, кого не привабить можливість познайомитися з очевидцями дивних подій і отримати барвистий розповідь з достовірного джерела. Наслухавшись страшилок більшість людей не бажають повторювати подвиги оповідачів. Але тільки не герої фільму. Наміри молодих людей стають по істині цікавими і смішними.

Саме так думали герої на початку. Їм хотілося отримати максимальну дозу адреналіну, тому вони вирішили випробувати долю. Вивчивши подробиці очевидців, молоді люди вирішили самі переодягнутися в лякало і пройтися по місту. Але вони навіть не уявляли, що зможуть зустріти справжнє лякало. І тепер їм стало не до жартів. Адже як тепер розпізнати справжнього монстра серед переодягнених жартівників. Звичайно, не обійшлося без кровопролиття.

Ситуація вийшла з-під контролю. Як же тепер герої фільму вийдуть з цієї непростої ситуації живими і неушкодженими. Фільм Опудало повертається (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Вальтер Лодес III
В ролях: Джейсон Бреннер, Мариея Луїза Макавей, Джейсон Рот, Медлін Вилло, Джейк Хейтайш, Джон Вандер Хорн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress