Фільм Особливі прикмети: красунчик (1983) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Матіа нічим не обділений – він гарний, злегка знаменитий і не бідний. А дівчата просто штабелями складаються, і від них немає порятунку. За професією він письменник і фантазія розвинена у чоловіка прекрасно, а тому щоб дівчата не докучали йому занадто довго, він навчився їх випроваджувати. Але їм так подобається спілкування з чоловіком середніх років, що кожна з них сподівається на продовження відносин, нав’язливо пропонуючи наступну зустріч. Одного разу автору популярних романів у фільмі «Особливі прикмети: красунчик» прийшла геніальна ідея, як краще на ранок швиденько позбутися від дамочки.

Він попросив свою молоденьку сусідку побути нібито його донькою. Хоч вони злегка один одного і не перетравлювали, але вона погодилася на таку незвичайну послугу за гроші, які їй пообіцяв давати Матіас. Його план добре спрацював. Вранці, чергова жінка, зіткнувшись в квартирі з примхливої дівчиною, одразу ж вважала за краще ретируватися.

Все було б непогано, мета була легко і безболісно досягнута, але чоловік раптом відчув, що закохується в тільки що стала повнолітньою дівчисько. А вона в нього. Фільм Особливі прикмети: красунчик (1983) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джузеппе Моччиа, Франко Кастеллано
В ролях: Адріано Челентано, Федеріка Моро, Джанні Бонагура, Тіберіо Мурджа, Симона Маріані, Ганна Канакис


загрузка...