Фільм «Особливий список Джесіки Дарлінг» 2016. Бачачи невпевненість і боязкість Джесіки Дарлінг в навчанні і спілкуванні з однокласниками і однокласницями, її старша сестра дає їй якийсь «мануал» по шкільному житті, де в нехитрих інструкціях для тінейджерів містяться повчальні рекомендації по поведінці і просуванню в« ієрархії »свого класу і рамках школи в цілому.

Зрадівши своїм паперовим помічником і підказувачем Джессіка намагається виконувати розпорядження, але життя, як відомо, набагато складніше простих інструкцій, і тепер вступає в складне життя старших класів Джесіці належить не тільки залучити симпатії симпатичного їй хлопця, але і не розгубити вже наявних шкільних подружок, кілька шокованих її несподіваною зміною в поведінці; а ще ж і не можна забувати про саму навчання, «витягаючи» свої оцінки з зануреною у зовсім не навчальні клопоти шкільного життя дівчини-підлітка. Цей дитячий зворушливий фільм з вельми молодим, але який виявив себе в даній стрічці акторським складом, буде смішним і повчальним для глядачів підліткової аудиторії, дорослим же нагадавши про їх шкільні перипетії, перемоги і невдачі.

Друга кіноробота для режисера Алі Шер, дебютом якої було «Мейден і принцеса» 2011-го року, і перша «полнометражка» в її кар’єрі. Фільм Особливий список Джесіки Дарлінг (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Шер Алі
В ролях: Хлоя Іст, Емма Рейн Лайл, Ешлі Ліао, Єва Белла, Джейн Уиддоп, Джейкоб Мелтон, Блер Фаулер, Джейн Сиббетт, Ерік Лютес, Абрахам Бенруби

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress