«Останні дні Сейді на Землі» — це американська молодіжна комедія від режисера і сценариста Майкла Сітерія зняв такі фільми як «Воїн Редволл», «Школа Чорна діра» і «Розслідування Мердока». Сюжет фільму розгортається в недалекому майбутньому. Головна героїня — старшокласниця на ім’я Сейді. Вона живе простий нічим не примітним життям, поки не з’ясовує, що життя на Землі припиниться рівно через два тижні. Всьому виною стане метеорит, який викличе кінець світу.

І хоча ніхто не вірить дівчині, а місцеві жителі вважають, що вона просто тиха божевільна, Сейді вирішує самостійно підготуватися до майбутньої катастрофи. Для цього вона починає брати уроки виживання у місцевого шерифа, а також закуповує всі необхідні продукти і обладнання. Крім приготувань до апокаліпсису, Сенді планує відвідати місцеву вечірку, на якій буде виступати в ролі діджея хлопець Тедді, який є об’єктом обожнювання дівчини.

Але найголовнішою проблемою для героїні ставати сварка з найкращою подругою Бреннан. Фільм Останні дні Сейді на Землі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Сітер
В ролях: Clark Backo, Підлоги Бранкати, Майкл Браун, Морган Тейлор Кемпбелл, Манро Чемберс, Madison Cheeatow, Марі Дейм, Лола Фленері, Рікардо Хойос, Хелен Джой

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress